Hakkımızda

 

 Muğla Dalaman oto lastik ve jant işleri kapsamında etkin işletme şube merkezi ile hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, pek çok çeşitli teknik hizmet seçeneklerine de oldukça etkili bir şekilde devam etmektedir. Oto lastik tamir ve lastik bakım onarım işlemleri alanında oldukça nitelikli ve etkin düzeyde teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan Kardelen Oto Lastik işletmemiz, oldukça geniş içerikli bir teknik hizmet yelpazesine de sahip olması ile tanınmaktadır.

En üst düzey kalitede temel hizmet ve kalite standartları ile öne çıkan Kardelen Oto Lastik markamız, alo yol yardım ve oto lastik değişim hizmetleri alanında da kendi sektöründe lider ve örnek seviyede hizmet veren işletmeler arasında yer alır. Birinci sınıf kalitede hizmet standartları ve oldukça cazip fiyatlı ücret skalası ile öne çıkan firmamız, müşteri memnuniyetini de diğer her türlü ticari kriterin üzerinde tutması ile tanınır.

Profesyonel oto lastik satış hizmetleri ve acil oto yol yardım hizmetleri ile tanınmakta olan Kardelen Oto Lastik işletmemiz, birçok farklı modern iletişim yollarına da sahiptir. Gün içerisinde firmamızın envaiçeşit hizmetlerine; internet web sitemiz, marka GSM telefon numaramız veya işletme genel şube merkezimiz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.